Alushariduse haridustehnoloogia innovaatorid tegutsevad

Alushariduse haridustehnoloogia innovaatorid tegutsevad
juuni 17, 2018 No Comments Õpiüritus ahiht

15. juunil, 2018 toimus esimene MTÜ AHI ametlik kokkusaamine Tartus, Rõõmupesa lasteaias. Kohale tuli 15 asjalikku ja aktiivset innovaatorit, kelle jaoks on tehnoloogia tark kasutamine lasteaias oluline.
Kokkusaamisel kogusime kokku kohalolnute arvamuste alusel tehnoloogilise hetkeseisu Eesti alushariduses. Kaardistasime meie vajadused, võimalused, puudused ja tugevused. Ajurünnaku tulemusel tuli palju häid mõtteid ja ideid, kuidas paremini haridustehnoloogia valdkonna arengut alushariduses arendada. 
Kohtumise lõpuks olime jõudnud ühisele arusaamisele, et selleks, et meie tegevus paremini toimiks on vaja leida erinevates Eesti piirkondades asjalikud liidrid, piirkonnajuhid. 
Päev oli intensiivne ja väga tulemuslik. Võib öelda, et läksime koju suure motivatsioonipagasi ja paljude ideedega ning saime veelkord kinnitust, et meie tegevus ja organisatsioon on vajalik! 
Kohtumine oli projekti “Alushariduse pedagoogide digivõimekuse tõstmine” esimene tegevus, mida toetas INNOVE   „8.1 Õpetajate ja koolijuhtide professionaalse arengu toetamine”, “Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusjuhid“ meetme raames. 

Rühmatöö tulemus
About The Author

Leave a reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga